SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

K čemu slouží revolvingový úvěr

Článek publikován: 14-9-2013

Jedná se o typ spotřebitelského úvěru, který se hodí v mnoha případech, Je často používán při zařizování domácnosti či dokupování zásob.

Takovýto úvěr vám umožní jistotu na vašem účtu.

SMS půjčka bez 1 Kč


Jak to funguje?

Revolvingový úvěr funguje velmi jednoduše. Smluvíte si úvěrový limit, který postupně čerpáte a poté splácíte. Umožní vám mít na kontu stálou finanční rezervu, která pomůže v případě nečekaných událostí.

Výše poplatků za takovýto úvěr se odvíjí v závislosti na vámi vyčerpané částce. Pokud tedy nečerpáte žádné peníze, neplatíte žádné úroky. Pokud vyčerpáte 50 000 Kč, zaplatíte poplatky za tuto částku.

Revolvingový úvěr u bankovních společností

Výpočet úrokové sazby se u revolvingového úvěru v podstatě nedá určit. Závisí totiž na čerpané částce a způsobu splácení.

Revolvingové úvěry nabízí většina českých bank. S podobnými podmínkami se setkáme u Komerční Banky, ČSOB či Raiffeisen Bank.

Úrokové sazby jsou v tomto ohledu poměrně přívětivé. Jedná se totiž o velmi specifický druh úvěru.

Revolvingový úvěr u nebankovních společností

Zde se opět setkáme s poměrně velkým množstvím subjektů, které nabízí revolvingové úvěry.

Nabídnou jej Cetelem, či Home Credit. Ty nabízejí poměrně rozumné podmínky. Poté zde nalezneme i společnosti, které se specializují na menší krátkodobé úvěry. Ty jsou poměrně drahé. Jedná se například o půjčku Everyday+.

Závěrem

Revolvingový úvěr vám může sloužit jako finanční polštář, na nějž se můžete v případě nepohody spolehnout. Je důležité jej ale včas splácet a nespoléhat se na něj do nekonečna. Na trhu je spousta společností, které možnost revolvingového úvěru nabízí. Je tedy záhodno trh řádně prozkoumat, abyste vybrali optimální možnost.

Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, je tady pro Vás půjčka bez doložení příjmu. – snadná a rychlá půjčka.

Doporučujeme


© 2024 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.