SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

Pozor na nevýhodné půjčky přes placené linky

Článek publikován: 30-4-2015

Mnoho lidí v tíživé finanční situaci příliš nepřemýšlí nad následky neuvážené půjčky. Pokud si nezjistíte dostatek informací o podmínkách a solidnosti půjčky, můžete své finanční potíže ještě více prohloubit. Kromě půjček poctivých a seriózních existují totiž i ty podvodné. Častým trikem podvodníků jsou placená telefonní čísla.

Tímto způsobem okrádají o peníze lidi ve finanční tísni.

SMS půjčka bez 1 Kč


Podvodné nabídky půjček

Na podezřelé nabídky úvěrů můžete narazit na internetu nebo v tisku. Často se také vyskytují ve formě letáčků na sloupech veřejného osvětlení nebo jako reklama v poštovních schránkách. Nabídka půjčky je podmíněna telefonním hovorem. Zájemce o peníze musí zavolat na uvedené telefonní číslo. Výsledkem hovoru, často nesmyslně protahovaného, bývá vysoký účet za telefon a zamítnutá žádost o půjčku. Společnost totiž profituje pouze z placených čísel a ve skutečnosti půjčky vůbec neposkytuje.

Jak poznat placenou linku?

Vyhněte se především volání na telefonní čísla začínající číslicí 9. Cena může být u takového hovoru téměř 100 Kč za minutu. Může se jednat ale i o telefonní čísla začínající jinou číslicí. Na vrácení peněz, podvodně získaných, nemáte nárok a bylo by škoda tímto způsobem přijít o jedny z posledních peněz, které máte k dispozici.

Vyhněte se neseriózním nabídkám

Seriózní poskytovatelé půjček mívají telefonní linky s předvolbou 0800, to znamená, že je volání na účet společnosti, nikoliv zákazníka. V některých případech se úhrada volání dělí mezi volaného a volajícího. V těchto situacích jste ale u seriózního poskytovatele vždy na placený hovor upozorněni.

Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, je tady pro Vás půjčka bez doložení příjmu. – snadná a rychlá půjčka.
© 2021 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.