SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

Minutová půjčka od Equa bank

Článek publikován: 7-11-2015

Bojíte se už dopředu, když jdete žádat o půjčku do banky, že vás čeká zdlouhavý proces s nejistým výsledkem? Rychlá Equa bank Minutová půjčka vám dokáže, že to může být i jinak. Jde o půjčku s přijatelnými úroky, rychlým vyřízením a dalšími výhodami.

SMS půjčka bez 1 Kč


Schválení do 1 minuty přes internet

Equa bank Minutová půjčka se pyšní jednou z nejnižších úrokových sazeb v rámci bankovních úvěrů. Navíc nestrávíte v bance ani moc času. Pokud chcete, můžete ji dokonce vyřídit online se schválením do 1 minuty. O minutovou půjčku lze tedy zažádat jak přes internetový formulář, tak i telefonicky přes Klientské centrum nebo na pobočce, záleží na vás, který způsob vám více vyhovuje. Podmínky, které získáte při online sjednání úvěru, zůstávají stejné po celou dobu jeho čerpání. K vyřízení postačí doklad totožnosti a mít pravidelný příjem.

Upravte si parametry půjčky podle sebe

Equa bank Vám nechává možnost zvolit si parametry půjčky podle vašich možností. Určete si, kolik si půjčíte a jak dlouho budete splácet. Equa bank Minutová půjčka poskytne částky od 5 000 Kč, ale může vyhovět i žadatelům o vyšší sumu do 600 000 Kč. Samozřejmě nejdříve dobře zvažte své finanční možnosti. Poté vyberte částku a splatnost od 3 do 84 měsíců. Výši a datum měsíčních splátek si také nastavíte sami.

Nebojte se dodatečných poplatků

Nemusíte se bát žádných dalších poplatků. Poskytnutí půjčky, její vedení, mimořádné splátky ani předčasné kompletní splacení vás nebudou stát nic navíc. Na zvážení je pojištění měsíčních splátek pro případ, že byste ztratili zaměstnání, stal se vám úraz nebo jste se dostali do pracovní neschopnosti. Toto pojištění je opravdu doporučitelné pro všechny, zejména u vyšších částek.

Účet k půjčce zdarma

U Equa Bank budete mít k půjčce otevřený běžný účet, na který vám budou chodit peníze ke splácení půjčky. Banka garantuje jeho bezplatné vedení a zajímavé výhody. Jistě vás potěší to, že po celou dobu trvání úvěru máte garantovánu stejnou úrokovou sazbu.

Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, je tady pro Vás půjčka bez doložení příjmu. – snadná a rychlá půjčka.
© 2024 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.