SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.


Než si vezmeme půjčku - rady a doporučení

Článek publikován: 1-6-2014

Než požádáme o půjčku, měli bychom se důkladně zamyslet na některými otázkami, abychom předešli případným pozdějším nepříjemnostem. Zde uvádíme několik z nich.

  • Každá nabídka úvěru nebo půjčky se Vás snaží přesvědšit, že práve ona je pro Vás ta najlepší. Nepodléhejte hned první nabídce a než si půjčku (spotřebitelský úvěr, SMS půjčku) vyberete, důkladně srovnejte nabídku více společností.
  • Je půjčka skutečně to nejlepší, co v danou chvíli můžete pro řešení svých finančních trablů udělat? Zvažte znovu všechny další možnosti.

  • Pokud máte možnost, vezměte si účelovou půjčku. Účelové půjčky jsou levnější - pokud si tedy půjčujete dům, na byt, auto - dejte přednost půjčce účelové.
  • Nezaměřujte se jen na úrok, provnávejte hlavně hodnotu RPSN. Roční procentní úroková sazba Vám daleko přesněji řekne, kolik Vás půjčka bude nakonec stát.
  • Jestliže je u půjčky nutná zástava nemovitosti, důkladně zvažte, zda si můžete dovolit danou nemovitost do zástavy opravdudát. Něco jiného je dávat do zástavy nevyužívanou chlalupu po prarodičích a něco jiného vlastní byt.
  • Půjčka by měla být bez poplatků - jsou-l poplatky za vyřízení požadovány, může to být signálem nesolidního jenání.
  • Důkladně si přečtěte smlouvu o půjčce, než ji podepíšete. Zejména se zaměřte na pasáže psané malým písmem - tam bývají ukryté ty největší "chytáky".
  • Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžete splátky platit, snažte se s věřitelskou společností komunikovat a domluvit se na náhradním splátkovém kalendáři.V tísni se mohou hodit informace o rychlé půjčce do 15 minut a bez papírování. Detaily a podmínky takové půjčky naleznete ZDE.


Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, je tady pro Vás půjčka bez doložení příjmu. – snadná a rychlá půjčka.

Doporučujeme

  • Máte už dost rozvařené rýže v běžném hrnci? Poříďte si hrnec na rýži.

© 2024 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.