SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

Jak se vyhnout dluhové pasti

Článek publikován: 15-9-2014

Situace, kdy nejste schopni splácet své pohledávky je samozřejmě velmi nepříjemná jak pro vás tak pro vaše okolí. Pokud se v dluhové pasti octnete, je dobré proti ní aktivně bojovat a pokud se vám tento boj zadaří, po skončení tohoto tíživého období se dost možná octnete v lepších podmínkách, než v jakých jste byli před dluhy.

SMS půjčka bez 1 Kč


Konejte s rozumem

V případě, že se octnete v dluhové pasti, už není čas na žádné chyby. Musíte si počínat maximálně obezřetně, abyste se nedostali do dalších potíží.

Zkuste se dohodnout s vašimi věřiteli na lepších podmínkách splácení. Když přijdete včas, zajisté vám vyjdou vstříc. V případě, že tomu tak není, můžete úvěr refinancovat. Jiný finanční subjekt po vás lačně skočí. Takovýto přesun můžete provést pomocí třetí strany (např. OVB či Partners).

Buďte aktivní

Pokud máte problém se splácením, je nasnadě zvýšit příjem peněz. Díky tomu bude jednodušší zaplatit pohledávky. Ačkoliv se v dnešní těžké době může zdát, že práce na trhu není, je tato představa mírně zkreslené.

Poptávka na trhu práce je veliká. Hledá se odbornost. Pokud tedy jste odborníkem, nebojte se jít „s kůží na trh“. Pokud nejste dostatečně kvalifikováni na odborné pozice, vězte, že zde je spousta méně náročných brigád, které vám pomohou s přivýdělkem.

V žádném případě neseďte doma a nedělejte, že se nic neděje. V tomto případě ubližujete sobě ale především své rodině, která je na vašich financích závislá a bez vaší pomoci se jednoduše neobejde.

Poslední možností úniku z finančních problémů je vyhlášení osobního bankrotu. To vás oddluží. Po dobu pěti let musíte splatit alespoň 30 % pohledávek. Při osobním bankrotu však musíte vyjít s životním minimem.

Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, informujte se o půjčce bez doložení příjmu. – snadné a rychlé půjčce.

Doporučujeme


© 2024 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.