SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

Kde získat kapitál k podnikání?

Rádi byste rozjeli svůj nový podnik, ale chybí Vám vstupní kapitál? Čerpat můžete z následujících možností.

SMS půjčka bez 1 Kč


Vlastní kapitál

Ta nejprostší možnost. Využijte svůj vlastní kapitál, svoje vlastní úspory. Jestliže nyní moc nemáte a na podnikání nespěcháte, šetřete a investujte. Naučíte se takto postupně kromě podnikání i investicím a manipulaci s nimi, což se Vám určitě může hodit v budoucnu.

Banka

Jeden z nejběžnějších zdrojů půjčky. Jenže není to tak prosté. Pro dosažení půjčky je nutné ručit, navíc banka má mnoho kritérií, která musí být splněna (důvod podnikání, majetek vlastní či příbuzných, zkušenosti v podnikatelské oblasti…). Na jejich základě vytváří banka analýzu, která ale automaticky negarantuje úspěch.

Půjčka od příbuzných

Otázka půjčky od příbuzných či jejich přímé zapojení do podniku je vrtkavé, má své výhody i nevýhody. Nespornou výhodou je fakt, že půjčka je uzavřená za bezesporu příjemnějších podmínek, než je tomu v bance, na druhou stranu ale hrozí nebezpečí, že případné neshody a problémy v podnikání ohrozí zprvu kladné osobní vztahy či naopak. Je tedy vhodné tuto možnost předem promyslet a jednat s těmi pravými.

Leasing

Pro koupi strojového vybavení firmy si půjčte u leasingových společností. Výhodou je, že většinou nevyžadují ručení, jak tomu mnohdy bývá u bankovních půjček. Rozlišujeme:

  • Finanční leasing, kdy se staráte o údržbu stroje během splácení, následně po splacení dostáváte stroj do vlastnictví
  • Leasing operativní, kdy stroj je ponechán ve vlastnictví leasingové společnosti i po splacení a stará se ona sama o úhrady ohledně údržby stroje.

Státní podpora podnikání

Využijte státní podpory podnikání, ať už od úřadu práce v podobě dotací pro OSVČ, nebo jiné státní granty či evropské dotace. Prozkoumejte služby Českomoravské záruční a rozvojové banky cmzrb.cz.

Crowdfunding

Tento způsob financování je založený na příspěvcích několika subjektů, které pak celkově vytváří cílovou částku. Navštivte např.hithit.com, starovec.cz nebo penezdroj.cz.

Investor

Nabídněte se investorovi. Najděte si vhodného investora a za jeho případný příspěvek mu nabídněte podíl. Investorům (ať už fondům, soukromým investorům nebo společnostem) jde o hledání vhodného způsobu, jakým své volné prostředky znásobit. Pokud se Vám podaří přesvědčit je o výhodnosti vzájemné spolupráce, užitek budou mít obě strany. Zvažte ale vždy konkrétní podmínky, které bude investor požadovat (vysoký podíl v podniku atp.)

Tip: Víte, že ať budete čerpat peníze z kteréhokoli zdroje, dobře propracovaný podnikatelský záměr a plán je vždy základem úspěšného vyjednávání.

Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, informujte se o půjčce bez doložení příjmu. – snadné a rychlé půjčce.

Doporučujeme

  • Maxi-půjčky.cz – Váš průvodce světem půjček a úvěrů.
  • Informace o půjčkách od Československé Obchodní Banky najdete zde.

© 2021 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.