SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.SMS půjčka bez 1 Kč poplatku
SMS půjčka, půjčka přes SMS

Ferratum - nejznámější mikropůjčka

Článek publikován: 22-6-2014

Nebankovních společností je na trhu celá řada, a tak není od věci podívat se pod pokličku českého finančního trhu a nahlédnout detailněji na některou ze zapojených poskytovatelů finančních služeb.

Tentokrát půjde o spotřebitelské úvěry společnosti Ferratum Bank.

SMS půjčka bez 1 Kč


Jak to funguje?

V dnešní digitální době je získání půjčky více než jednoduché. Stačí totiž jen vyplnit formulář na webu společnosti Ferratum Bank nebo odeslat SMS s žádostí o půjčku. Po ověření půjčky je na váš účet odeslána poptávaná částka zpravidla do 10 minut. Půjčka je dostupná sedm dní v týdnu 24 hodin denně.

Pokud byste chtěli po bance obdobnou půjčku, těžko byste hledali. Nemusíte se však bát, že by vám Ferratum nevyšlo vstříc. Není třeba dokládat příjem či shánět ručitele. Jediné, co je třeba, je dosažení věku 21 let.

Kolik si můžu půjčit?

S půjčkou Ferratum máte možnost půjčit si až 10 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dnů. V případě nemožnosti splácet včas je možné požádat o prodloužení doby splatnosti o 30 dní a to dokonce dvakrát. Pokud jste si ještě od Ferratum nepůjčovali, máte jedinečnou možnost si půjčit 3 000 korun s dobou splatnosti 30 dnů zcela zdarma.

Na co je potřeba pamatovat

Nebankovní půjčka Ferratum je solidní a bezpečný úvěr, je ale potřeba dávat pozor na řádné a včasné splácení půjčených peněz. Je dobré být si vědomi také toho, že půjčky před výplatou obecně mají poměrně vysoké úrokové sazby a docela přísné poplatky z prodlení. V každém případě není radno použít půjčené peníze na splacení jiné pohledávky – to je jako vytloukání klínu klínem.
Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, informujte se o půjčce bez doložení příjmu. – snadné a rychlé půjčce.
© 2024 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.