SMS půjčka ihned

Pozor: Vezměte prosím v potaz datum publikování článku - web může obsahovat neaktuální informace.


Rychlá půjčka před výplatou 1000 Kč

Článek publikován: 7-3-2014

Každý má někdy hluboko do kapsy a většinou je toto pořekadlo pravidlem pro období před výplatou. Týden nebo dva do výplaty bývají nejkritičtější, a pokud člověk třeba nemá ani tisíc korun na základní potraviny, bude se mu hodit půjčka před výplatou 1000 Kč.

Nebankovní půjčky před výplatou

Pravděpodobně zde nemá smysl zmiňovat možnost půjčky u banky formou kreditní karty nebo kontokorentu na bankovním účtu – většinou už jste tyto možnosti vyčerpali a potřebujete jinou půjčku. Pro tyto případy jsou zde nebankovní půjčky před výplatou – 1000 Kč by nemělo být výraznější problém získat. Většina těchto půjček je poskytována od výše 1000 Kč, maximum bývá 10000 Kč, někdy to může být až 15000 Kč.

Online žádost nebo SMS

O Půjčky do výplaty se žádá zpravidla pomocí online formuláře na stránkách dané společnosti, některé společnosti umožňují také žádost prostřednictvím SMS zprávy. Po odeslání internetové žádosti, případně SMS zprávy Vám přijde potvrzovací email nebo SMS s informací, zda Vám byla půjčka schválena či nikoliv. V kladném případě jsou peníze ihned posílány na Váš účet nebo složenkou na Vaší adresu, v závislosti na podmínkách dané společnosti.

Splatnost až 30 dní

Splatnost půjčky bývá 7, 14, 21 nebo 30 dní, a pokud byste se dostali do potíží se splácením půjčky, většina společností nabízí možnost prodloužení splatnosti o týden nebo 14 dní. Půjčky před výplatou 1000 jsou snadné a dostupné a v některých situacích mohou být doslova záchranou.
V tísni se mohou hodit informace o rychlé půjčce do 15 minut a bez papírování. Detaily a podmínky takové půjčky naleznete ZDE.


Pokud nemáte dostatečný příjem anebo svůj příjem nemůžete náležitě doložit, je tady pro Vás půjčka bez doložení příjmu. – snadná a rychlá půjčka.

Doporučujeme

  • Máte už dost rozvařené rýže v běžném hrnci? Poříďte si hrnec na rýži.

© 2021 SMS-půjčka-hned.cz, všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Provozovatel stránek: Infinea Finance, s.r.o., Viniční 3067/240, 61500 Brno, Česká republika. IČ: 29277361, DIČ: CZ29277361.Na tomto webu naleznou čtenáři pouze informace shromážděné z jiných dostupných zdrojů.
Provozovatel webu není ani poskytovatelem, ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.